Bank Spółdzielczy w Miliczu SWIFT CODE: POLUPLPR 
nr konta: 58 9582 0000 2000 0024 2660 0001

Ponieważ nasza młoda organizacja wciąż boryka się z niedostatkiem funduszy, a psów w potrzebie, mimo sprawnie przeprowadzanych adopcji nie brakuje, wolontariusze Fundacji Pasterze będący Domami Tymczasowymi z całym bagażem obowiązków

Wczoraj byliśmy gośćmi w Szkole Podstawowej Nr 192  im. Profesor Heleny Radlińskiej w Łodzi. Udaliśmy się tam na zaproszenie Pani Dyrektor.  Inicjatorem zajęć była jedna z mam uczniów klasy II - nasza forumowa Lenka.

W czwartek Meda pomagała w akcji zbierania funduszy na wyposażenie kolejnych pomieszczeń w Publicznym Przedszkolu w Cieszkowie. Dzieciom, młodzieży i dorosłym pokazywaliśmy jak może i powinien zachowywać się pies w miejscach publicznych. Dzieciaki były rewelacyjne. Ich rodzice również. Reakcje niektórych starszych dorosłych pozostawiały wiele do życzenia...

Rok szkolny 2010/2011 zakończyliśmy miłym spotkaniem z grupą maluchów z Przedszkola Samorządowego w Miliczu.  Dzieciaki, które zobaczycie na zdjęciach to grupa 4-5 -latków. W ich uśmiechniętych buziach z łatwością można dojrzeć co kontakt z Medą daje najmłodszym.

W maratonie szkoleniowym (28.03.2011) uczestniczyli również uczniowie ze Szkoły w Kęsowie. Dzieci jak zwykle słuchały z zapartym tchem. Czasem zadziwione, z wypiekami na buziach głaskały Medę i Dorę. Artykuł o naszym spotkaniu został zamieszczony w Tygodniku Tucholskim:

logo Hitt Dog

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Żadna część treści strony nie może być kopiowana ani odtwarzana w jakiejkolwiek formie i przy użyciu jakichkolwiek środków bez pisemnej zgody Zarządu Fundacji Pasterze.

Copyright © 2012 by One solution Piotr Swaryczewski.

Początek strony