Bank Spółdzielczy w Miliczu SWIFT CODE: POLUPLPR 
nr konta: 58 9582 0000 2000 0024 2660 0001

31 maja 2012 Meda i Nika były szczególnymi gośćmi w Przedszkolu nr 4 "Jarzębinka" w Słupcy http://www.przedszkole-jarzebinka.cba.pl/ gdzie spotkały się z grupą pięciolatków. "Biedronki" były zachwycone czworonogami, a my wolontariusze Fundacji Pasterze "Biedronkami".

W sobotę 26 maja 20112 r. wolontariusze Fundacji Pasterze pojawili się na Festynie Rodzinnym Przedszkola Samorządowego "Melafirek" w Czarnym Borzehttp://przedszkoleczarnybor.ekwiatekge.org/news/

W poniedziałek 26-03-2012 Meda spotkała się z grupą dzieci SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 IM. PROF. ADAMA WODZICZKI w Swarzędzu (największej SP w Wielkopolsce)
http://www.sp5swarzedz.pl/index.php/szkoa.html

16 kwietnia 2012 gościliśmy z wizytą w Przedszkolu Samorządowym w Miliczu. Tym razem Meda spotkała się z pieciolatkami,  które prowadzi nauczyciel przedszkolny z prawdziwego zdarzenia - pani Elżbieta Bienkiewicz.

"Żabki" to miłe, mądre i posłuszne dzieciaki.  Po krótkim przedstawieniu historii psa w dziejach ludzkości, skupiliśmy się na wytłumaczeniu dzieciom przyczyn nerwowych zachowań psów w ich obecności. Szczególnie zależało nam na tym, by dzieci zrozumiały jakie zachowanie wyjątkowo drażni, a które uspokaja pobudzonego czworonoga.

W poniedziałek zajrzeliśmy do Przedszkola nr 220 w Warszawie przy ul Walewskiej 7. Spotkanie odbyło się dzięki zaangażowaniu jednej z naszych forumowiczek - Reneczek4.   Było nam miło poznać kolejnych niezwykłych dorosłych i wspaniałe dzieciaki - naszą Przyszłość i Nadzieję. Panie nauczycielki w tym przedszkolu to wyjątkowe kobiety, które, realizując się w pracy,  jednocześnie pełnią w życiu misję, misję wychowania młodego pokolenia na obywateli godnych szacunku.

logo Hitt Dog

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Żadna część treści strony nie może być kopiowana ani odtwarzana w jakiejkolwiek formie i przy użyciu jakichkolwiek środków bez pisemnej zgody Zarządu Fundacji Pasterze.

Copyright © 2012 by One solution Piotr Swaryczewski.

Początek strony